Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 24.03.2023

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Zachmurzenie całkowite z lokalnymi, niewielkimi przejaśnieniami. Postępujące z zachodu na wschód regionu umiarkowane, ciągłe opady deszczu. Po południu na zachodzie regionu opady przejdą w przelotne, stopniowo będą zanikać i będzie się tam rozpogadzać. Temperatura maksymalna od 10°C w Kołobrzegu do 17°C w Poznaniu. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany, silniejszy wzdłuż wybrzeża.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami po południu. Na Warmii, Mazurach i na Podlasiu do południa deszcz jednostajny z przerwami, po południu słaby, przelotny. Na Mazowszu możliwy słaby deszcz. Temperatura maksymalna od 11°C w Suwałkach do 17°C w Łodzi. Wiatr południowy, umiarkowany.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Zachmurzenie umiarkowane, miejscami całkowite. Na Podkarpaciu bez opadów, nad resztą regionu okresami słaby deszcz. Temperatura maksymalna 17:20°C, w Zakopanem 13°C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany, okresami nieco silniejszy, w porywach 40-50 km/h.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Zachmurzenie duże i całkowite. Do południa okresami słabe opady deszczu. Po południu w całym regionie słaby i umiarkowany przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 16°C w Zielonej Górze do 19°C w Katowicach. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany, okresami nieco silniejszy, w porywach 40-50 km/h.