Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 18.08.2018

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na wschodzie regionu stopniowy wzrost zachmurzenia, aż do wystąpienia przelotnych opadów, a nawet burzy. Temperatura maksymalna 23:28°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni, w czasie burzy może być porywisty.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego, miejscami możliwe przelotne opady deszczu, a nawet burze. Do wieczora nie powinno padać tylko w rejonie Łodzi. Temperatura maksymalna 26:28°C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany, tylko w czasie burzy może być silny i porywisty.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Rano bezchmurnie i zachmurzenie małe. W ciągu dnia w cały regionie wzrost zachmurzenia i z wyjątkiem okolic Kielc i Krakowa pojawią się przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna 26:30°C, tylko w górach chłodniej, w Zakopanem 23°C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany, w czasie burz może być silny i porywisty.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Zachmurzenie umiarkowane i duże, ale do wieczora bez opadów. Temperatura maksymalna 28:29°C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany.