Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 22.06.2018

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Rano na południowym wschodzie regionu będzie jeszcze pogodnie, miejscami słonecznie. Na Pomorzu następnie w całym regionie wzrost zachmurzenia do dużego z przelotnymi opadami deszczu i lokalnymi burzami. Temperatura maksymalna 17:18°C. Wiatr zachodni, umiarkowany, na wybrzeżu i w czasie burz nieco silniejszy.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Rano na wschodzie regionu pochmurno, na zachodzie dość słonecznie. W ciągu dnia wzrost zachmurzenia do umiarkowanego i dużego. Miejscami słabe, przelotne opady deszczu i lokalane burze na zachodzie regionu. Temperatura maksymalna 15:18°C. Wiatr zachodni, umiarkowany.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Na zachodzie zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu od godzin południowych. Na wschodzie przez większą część dnia zachmurzenie całkowite ze słabymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna 16:18°C, w Zakopanem tylko 13°C. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Początek dnia na ogól słoneczny. W ciągu dnia wzrost zachmurzenie do dużego, aż do pojawienia się przelotnych opadów deszczu i lokalnych burz. Temperatura maksymalna 15:17°C. Wiatr zachodni, umiarkowany.