Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 27.05.2022

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Od rana zachmurzenie duże i opady deszczu z przerwami. Najmocniej deszcz będzie padał przed południem w Wielkopolsce. Po południu na Pomorzu a zwłaszcza w pasie wybrzeża oprócz opadów przelotnych deszczu mogą wystąpić również burze. Temperatura maksymalna 12:17°C. Wiatr zachodni, umiarkowany i silny. Okresami zwłaszcza w pasie wybrzeża i nad morzem silny i porywisty, w porywach do 50-70 km/h.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Od rana pochmurno i deszczowo. Najmocniej popada na Mazowszu. Temperatura maksymalna 13:16°C. Wiatr zachodni, umiarkowany i silny wzmagający się w ciągu dnia. Okresami i lokalnie silny i porywisty w porywach do 40-60 km/h.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Rano pogodnie i na ogół bez opadów. Jeszcze przed południem zachmurzy się i zacznie padać deszcz. Najmocniej padać będzie po południu. Temperatura maksymalna 16:22°C. Wiatr zachodni, umiarkowany i silny okresami porywisty w porywach do 40-60 km/h.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Od rana pochmurno i deszczowo. Po południu przejaśnienia i przerwy w opadach. Temperatura maksymalna, 17:19°C. Wiatr zachodni, umiarkowany i silny.