Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 22.05.2019

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Początkowo pochmurno z przejaśnieniami. Słabe opady deszczu tylko w zachodniej części regionu. Po południu w całym regionie możliwe przelotne opady deszczu i lokalne burze zwłaszcza w Wielkopolsce i nad Zatoką Gdańską. Temperatura maksymalna 16:23°C. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany tylko w czasie burz silny i porywisty.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Pochmurno z przejaśnieniami, a już od godzin przedpołudniowych na Mazowszu możliwy opad deszczu. Po południu w całym regionie przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna 18:22°C. Wiatr wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany tylko w czasie burz silny i porywisty.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Pochmurno z przejaśnieniami. Od rana opady deszczu i burze. Okresami zwłaszcza po południu opady mogą być intensywne a burze gwałtowne. Temperatura maksymalna 17:18°C tylko w Zakopanem 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy w czasie burz silny i porywisty.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Pochmurno z przejaśnieniami. Przez cały dzień opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna 16:18°C. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany tylko w czasie burz silny i porywisty.